Google Adwords Reklamcılık Hizmetleri

Google Adwords Reklamları Nedir ?
Dünyanın en gelişmiş ve büyük arama motoru Google hedef müşteri kitlenize ulaşmak için size Adwords hizmetini sunuyor. İstediğiniz bütçede , istediğiniz coğrafya ve saatte reklamlarınızı ilk sayfaya sponsor bağlantı olarak taşıyor. Böylece firmanızın tanıtımı ve ürün satışlarını arttırmayı hedefleniyor.

Reklam oluşturup işletmenizle alakalı kelime veya öbekler olan anahtar kelimeler seçersiniz.

En etkili reklam şekli

Kullanıcılar sizin seçtiğiniz anahtar kelimelerden birini Google üzerinde arattığında siteniz reklam olarak arama sonuçlarının üzerinde ve yanında olmak üzere iki bölgeden birinde gösterilir. Adwords hedefe yönelik bir reklam çeşididir. Hiçbir yayın organı reklam konusunda bu kadar etkili değildir. Google AdWords de ücretlendirme şu şekildedir; Tıklama Başı Maaliyet (TBM) ve Bin Gösterim Başı Maliyet (BGBM) olarak ücretlendirilir. Reklam kampanyanız çerçevesinde belirlemiş olduğunuz her kelimenin kendine ait bir TBM ücreti mevcuttur. Bu TBM ler üzerinden toplu olarak belirlemiş olduğunuz bütçeden aylık olarak düşülür. Eğer tıklama işlemi aylık belirlediğiniz bütçenin altında kalmış ise kalan miktar bir sonraki ay a devredilir.

Neden Google Adwords ?

Hedef kitle; 
- Google’da arama yapan kişilere tam doğru sonucu çıkartmada en etkili yöntem adwords reklamlarıdır. Çünkü daha önce belirlediğiniz kelimelerde arama yapan kişilere bu reklam gösterildiği için tam hedef kitleye ulaşmış olursunuz.

Reklamlarınızın kontrolü sizin elinizde;

- İstediğiniz sonuçları alıncaya kadar reklamlarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilir, maliyet ve bütçenizi ayarlayabilir hatta reklamlarınızı istediğiniz şehirde ve saatte gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Örnek olarak hedef kitlenizdeki müşteriler İzmir'deyse ve sadece gündüz saatlerinde yayınlanmasını istiyorsanız sadece İzmir'den giren kullanıcılar belirlediğiniz saatlerde reklamınızı göreceklerdir.

Hesabınızı bilin;

- Sadece tıklama başına ücret ödeyin. Ayırdığınız bütçe belirlediğiniz zaman içinde tükenmezse kalan miktar cebinizde kalsın ve ertesi gün yeni potansiyel müşteriler bulmak üzere harcansın. Çünkü sadece sitenizin reklamına ne kadar tıklanırsa o kadar ödersiniz.

Şimdi bize başvurun ve hemen danışmanlarımız size yardımcı olsun. Google Adwords hesabınızı aktif edelim ve takibini biz yapalım. Sonuçlarını size raporlayalım.

Facebook Reklamcılık Hizmetleri

Hazırlanıyor

Google+ Reklamcılık Hizmetleri

Hazırlanıyor

Twitter Reklamcılık Hizmetleri

Hazırlanıyor

Foursquare Reklamcılık Hizmetleri

Hazırlanıyor

Linkedin Reklamcılık Hizmetleri

Hazırlanıyor

YouTube Reklamcılık Hizmetleri

Hazırlanıyor

Line Reklamcılık Hizmetleri

Hazırlanıyor

Vimeo Reklamcılık Hizmetleri

Hazırlanıyor