Kurumsal İnstagram Sayfası

Kurumsal İnstagram İşletme Sayfası Kurulumu

İnstagram, ülkemizde Facebook’tan sonra en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisidir. Özellikle gençler ve kadınlar tarafından oldukça yaygın olarak kullanılan instagram görsel yönü ağırlıkta olan bir yapıya sahiptir. İşletmeler için instagram olmazsa olmaz bir sosyal medya platformudur. Genç kesimin ve kadınların ağırlıkta olduğu bu platformdaki müşteri potansiyeli hiç bir sosyal medya platformlarında olmadığı kadar fazladır. Bu durum özellikle son kullanıcıya hitap eden işletmelerin instagramı çok etkin bir şekilde kullanmasını neredeyse zorunluluk haline getirmiştir.

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi
 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi

İnstagram geçtiğimiz yıllarda işletmeler için işletme hesabı özelliğini getirdi. Bu özellik sayesinde işletmeler müşterilerine daha kolay bir şekilde ulaşabilmekte ve kurumsallıklarını müşterilerine yansıtabilmektedirler. İnstagramda kurumsal işletme hesabı açmak zor olmamakla birlikte gerekli seo ayarları yapılmadığında ve kurumsallıklarını yansıtabilecekleri şekilde oluşturulmadığında verimli bir şekilde kullanmak mümkün değildir. Furkan Reklam Ajansı olarak instagramda api kodlu firma sayfası kurulum hizmetleri sunmaktayız. Konya’da faaliyet gösteren ajansımız tüm Türkiye’deki firmalara kurumsal instagram sayfaları yapmaktayız.

İnstagramda şirket sayfası açmak bir çok kişinin yapabildiği basit bir iş olarak görünse de bu sayfayı profesyonek bir şekilde oluşturmak ve seo ayarları ile kurmak zannedildiği kadar kolay değildir. Bizler firmanızın sosyal medyalardaki altyapısını kurarak açtığımız sayfalarla daha fazla kişiye ulaşarak daha fazla yeni müşteri elde etmenizi sağlamaktayız. İnstagram sayfası yaptırmak isteyen firmalarımıza 10 yılı aşkın süredir edindiğimiz tecrübeler ve profesyonellikle hizmet sunmakta ve yeni müşterilere ulaşarak işlerini büyütmelerini sağlamaktayız. Siz de kurumsal instagram sayfalarınızın kurulumunu yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilir ve randevu talep edebilirsiniz.

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi