E-Ticaret Web Siteleri

Ticaretin Yeni Rotası İnternet! Peki Firmanız İnternette Mi?

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi

E Ticaret artık günümüzün en hızlı yükselen ticaret şekillerinden birisidir. Türkiye’de savunma sanayi dahil hiç bir sektör e ticaret kadar büyüyemedi. Bu durum Dünyanın geri kalanında da bu şekilde. İnternetin her geçen gün hayatımıza daha da girmesi ve internet alışverişlerindeki güvenliğin arttırılarak devlet tarafından verilen garantilerin sayesinde artık insanlar internet üzerinden alışveriş yapmaya eskisi kadar şüpheci yaklaşmamaktalar. Bugün dünyanın en zengin insanı olan Jeff Bezos Amazon’un kurucusudur. Bilindiği üzere Amazon, dünyanın en büyük eticaret sitesidir. Ülkemizde de özellikle n11, gittigidiyor, hepsiburada gibi e-ticaret sitelerinin varlığı eticaretin nasıl bir büyüklüğe ulaştığının göstergesidir.

Artık firmalar ürettiği ürünleri klasik pazarla ve satış kanalları üzerinden eskisi kadar yapamamaktadır. Bu hem insanların internetten daha uygun fiyatlara rakiplerinden satın alması hem de ürün çeşitliliği sayesinde müşterilerin belli bir firmaya bağlı kalmamasından kaynaklanmaktadır. Artık ister son kullanıcıya ister üretici firmalara üretim yapın internetten satış yapmıyorsanız büyük bir müşteri potansiyelini kaçırıyorsunuz demektir. Bugün e ticarete bakıldığında a’dan z’ye tüm ürünlerle ilgili internet satış siteleri bulabilmektesiniz. Hal böyle olunca firmalar da ürettiği ürünleri daha fazla satabilmek için kendi e-ticaret sitelerini kurmakta ve buralardan satışlar yaparak tahmin bile edemedikleri satış rakamlarına ulaşabilmektedirler.

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi

E ticaret siteleri kurmak ve bu sitelerden ürünlerinizi satmak için profesyonel e ticaret sitesi yapan firmalardan destek almak gerekmektedir. E-ticaret sitelerinin ssl güvenlik sertifasına sahip, ödeme yöntemleri güvenli bir şekilde oluşturulmuş, kolay yönetilebilir bir panele sahip olması hem sizin hem de müşterilerinizin güvenliği için son derece hayati öneme sahiptir. Bu nedenle e-ticaret web siteleri yapan firmalardan mutlaka destek alınmalıdır. E-ticaret sitesi kurmak başlangıçta maliyetli bir iş olsa da getirdiği kazanç düşünüldüğünde çok kısa sürede yapılan masrafı misliyle çıkartmaktadır. Furkan Reklam Ajansı olarak e-ticarete geçiş yapmak isteyen firmalara son sistemlere uygun, mobil uyumluluğu, güvenlik sertifikaları, ödeme yöntemlerinin tanımlandığı ve oldukça kolay yönetilebilir bir yönetim panelinin olduğu online satış siteleri kurmaktayız. Siz de ürünlerinizi internetten satmak ve satış rakamlarınızı arttırmak için e-ticaret sitesi açmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve randevu talep edebilirsiniz.