Kurumsal Behance Sayfası

API Kodlu Kurumsal Behance İşletme Sayfası Kurulumu

Behance sosyal medya platformları içerisinde Google’ın en çok sevdiği ve arama sonuçlarında çıkarttığı sosyal medyalardan birisidir. Kullanış amacı itibari ile bir proje ve tasarım yayınlama platformu olarak kullanılsa da firmalar için içerisinde ürünlerini sergileyebilecekleri bir özellik taşımaktadır. Behancenin kullanıcı kitlesi genellikle mimar, fotoğrafçı, grafik tasarım, teknik çizim işiyle uğraşanların ağırlıkta olduğu ve yaptıkları farklı tasarımları, projeleri paylaştıkları bir alandır. Ancak firmalar için kullanım amacından çok google aramalarında üst sıralarda çıkması açısından oldukça önemlidir.

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi
 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi

Dijital marketing denilince akıllara genellikle müşterilere ulaşılabilen ve müşteri kitlesinin aktif olduğu sosyal medyaların kullanılması gelse de bu düşünce eksik ve yanlış kalmaktadır. Çünkü sosyal medyalar yalnızca müşteri kitlesine ulaşmak ya da sosyal medya üzerinden müşterilerle iletişime geçmek için kullanılmaz. Sosyal medyaların asıl kullanılma amacı sosyal medya platformları aracılığı ile müşterin firmaya ulaşabilme imkanı bulmasıdır. Bu konuda behance de google aramalarında ciddi şekilde google tarafından desteklendiği için üst sıralarda firmayı çıkartmaya ve arama yapan müşterinin behance sayfasına girerek firmanın internet sitesi veya diğer sosyal medyalarına geçiş yapabilmesine olanak tanımaktadır. Özetlemek gerekirse diğer sosyal medya platformlarında google aramalarında çıkamadığınız durumlarda behance ile üst sıralarda çıkarak müşterinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Furkan Reklam Ajansı olarak Konya’da hizmet veren firmamız tüm Türkiye’deki firmalara kurumsal API kodlu behance sayfalarının kurulumunu yapmaktadır. Verdiğimiz hizmetler ile firmalar behance sayfaları google üzerinden yeni müşterilere ulaşmakta ve işlerini arttırmaktadır. Bu sayede hem müşterileri tarafından daha kolay ulaşılabilir olmakta hem de bir çok sosyal medya mecrasında var olduklarını göstererek daha kurumsal bir firma olduklarını müşterilerine hissettirebilmektedirler. Kurumsal behance işletme sayfası açtırmak için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve randevu talep edebilirsiniz.

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi