Kurumsal Twitter Sayfası

API Kodlu Kurumsal Twitter İşletme Sayfası Kurulumu

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi

Twitter, ülkemizde facebook ve youtube’dan sonra en çok kullanılan sosyal medya platformudur. Twitter diğer sosyal medya mecralarına göre daha farklı bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Modern kamuoyu gibi kullanılan twitter bir çok kesimden insnaın bulunduğu ncak facebook’tan daha ciddi bir sosyal medya organıdır. Twitter, özellikle siyaset adamlarına, yetkililere ulaşma açısından şimdiye dek hiç bir zaman elde edilememiş bir kolaylık sağlamaktadır. İnsanlar bir çok siyasetçiye, ünlüye, öenmli kişilere twitter üzerinden çok kolay bir şekilde ulaşabilmektedir.

Twitter’ın bu özelliği sayesinde bir çok hiç bir sosyal medya platformunda hiç olmadığı kadar aktif bir şekilde zaman geçirmekte ve kullanmaktadır. Bu durum firmalar için de büyük bir fırsat oluşturmaktadır. Twitter hesapları ile müşterileri ile sürekli iletişimde kalabilmekte, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartarak diğer insanların da firmaya güvenmelerini sağlamaktadır. Twitter’da şirket sayfası açmak isteyen firmalara verdiğimiz kurumsal sosyal medya sayfaları kurulum hizmeti ile bir çok sosyal medya platformunda işletmelerine ait kurumsal sosyal medya sayfaları açmaktayız.

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi
 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi

Twitter kurulumu yapan firmalar arasında Türkiye’de ilk 5 ajanstan birisi olmayı başarmış reklam ajansımız kurumsal twitter sayfası kurulum hizmetlerini büyük bir profesyonellikle gerçekleştirmektedir. Twitter kurulumu yapan reklam ajansları ile aramızdaki en büyük farklardan birisi kurduğumuz sayfaların API kodlu ve seo tabanlı olarak kurumunu yapmamızdır. API kodlu ve seo tabanlı olarak yapılan twitter sayfaları çok daha fazla kişiye ulaşarak yeni müşteri sayısını da ciddi şekilde arttırmaktadır. Kurumsal API kodlu twitter şirket sayfası kurulumu hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve randevu talep edebilirsiniz.