Yandex Direct Reklamları

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi

Ticaret Artık İnternet!

Günümüzde internet reklamları ticaretin itici gücü haline gelmiş durumdadır. Artık pazarlama büyük oranda İnternete taşınmış, reklamların kişiselleştirme yeteneği sadece girişimcileri ve yöneticileri değil aynı zamanda ilgilenen hedef kullanıcıları bile kendisine hayran bırakmaya başlamıştır. Belirli ürün ve hizmetlerin kullanıcıları, coğrafi konum, ilgi alanları gibi bir çok veri potansiyel müşterilerin bulunmasında işleri oldukça kolaylaştırmıştır. Yandex, dünyanın dördüncü büyük arama motorudur. Sadece Rusya’da değil, Kazakistan, Türkiye, Ukrayna ve Belarus’ta milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır.

Yandex Direct Nedir?

Popüler içerik reklamcılık sistemlerinden biri Yandex’tir. Yandex’in reklam oluşturma ve yönetme aracı Yandex.Direct, internet pazarlaması alanında her geçen gün kullanıcı kitlesini arttıran bir reklam ağıdır. Her gün 280 milyon arama sorgusunu kapsayan Yandex arama motoru, reklam ağlarındaki ürün ve hizmetlerin müşterilere tanıtılması ve reklamların sonucunda firmalara kazanç sağlaması bakımından Dünya’da 3. sıraya yerleşmiş online reklam platformlarındandır.

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi
 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi

Yandex Türkiye'de 15 Milyon Kişi Tarafından Kullanılıyor!

Yandex Direct reklamlarında ücretlendirme tıklanan kelimenin fiyatına bağlı olarak değişmektedir. Örneğin “emlak” anahtar kelimesinde, bir tıklamanın ortalama maliyeti 5 ila 10 lira (reklam biriminin ilk konumu) arasındadır ve inşaat işi 25 liraya ulaşabilir. Rekabetin daha az olduğu alanlarda anahtar kelime maliyetleri 15 kuruşa kadar düşmektedir. Yandex içerik reklamları, hizmetler ve ürünlerle ilgili önemli ve etkili reklamlar içerir. Reklamlar arama sonuçlarında görünecektir. Reklamlarınız, kullanıcılar tarafından talep edilen arama sonuçları sayfalarında görünecektir.

Yandex Direct Reklamlarında Uzmanlarla Çalışın Kazançlı Çıkın

Yandex arama motorunun en çok kullanıldığı ülkeler sıralamasında Türkiye 3. sırada yer almaktadır. Türkiye’de 15 Milyon kişi Yandex arama motorunu kullanmaktadır. Firmalar sundukları ürün ve hizmetlerini Yandex üzerinden müşterilerine tanıtmakta ve işlerini büyütmektedirler. Yandex Direct reklam fiyatları bir çok internet reklam platformuna göre daha uygun olmakla birlikte kullanıcı sayısı ile doğru orantılıdır. Konya’da Yandex reklamları hizmeti veren firmamız yandex reklam uzmanlarımız tarafından en doğru reklamlarla ile firmalara müşteri kazandırmaktadır. Yandex direct üzerinden içerik reklamları, arama reklamları, harita reklamları, görüntülü reklamlar ve mobil reklamlar ile işletmenize müşteri kazandırmakta ve işinizi arttırmaktayız.