Google Seo Danışmanlık Hizmetleri

Google SEO İle Web Siteniz Rakiplerinize Fark Atacak

Google SEO (Search Engine Optimization), yani arama motoru optimizasyonu bir içeriğin, internet sitesinin veya sosyal medya platfomlarının google arama sıralamalarında üst sıralarda yer alması için yapılan çalışmalardır. Bilindiği üzere Google arama yapan kullanıcılarının karşısına en alakalı ve en faydalı içeriği getirmek için bir algoritma ile bu sıralamaları sürekli güncellemektedir. Google’ın bu hususta dikkat ettiği ve arama sıralamasında değerlendirme yaptığı yüzlerce kriteri bulunmaktadır. Konumuz gereği SEO çalışmalarında web sitelerini örneklendirerek konuyu açıklayacağız. Google bir web sitesinin hangi arama kelimelerinde hangi sırada yer alması gerektiğini bir çok kritere bakarak değerlendirmektedir.

Google’ın bu sıralamaları belirlemekte kullandığı ve neredeyse herkes tarafından bilinen kriterlerinden bazıları sitenin açılış hızı, içeriklerin orjinalliği, sitenin mobil uyumlu olması gibi kriterlerdir. Ancak yalnızca bu kriterler rakiplerinizin önüne geçerek web sitenizin ilk sıralarda çıkması için yeterli olmaz. Google Seo çalışması denildiğinde sitenin baştan aşağı değiştirilerek, eğer asp ya da java tabanlı çok eski sitelerse en baştan değiştirilmesi ve en son çıkan sistemlere uygun bir alt yapı ile Google’ın istediği şekilde oluşturulması gerekmektedir. Sitenin yazılım ve tasarım kısmı önemli olduğu kadar içeriğinin de rakiplerinizden kat be kat iyi bir seviyede oluşturularak Google’ın web sitenizi eşsiz ve değerli olarak kabul etmesi sağlanmalıdır.

Furkan Reklam Ajansı olarak 10 yılı aşkın süredir firmalara reklam ve tanıtım hizmetleri sunmaktayız. Bu hizmetlerimiz içerisinde en önemli pay google seo çalışmalarına aittir. Google SEO uzmanı ekip arkadaşlarımız ile google seo uyumlu web siteleri yapmakta ve firmaları sektöründe üst sıralarda çıkartarak internetten müşteri almalarını sağlamaktayız. Kurumsal web sitelerine yaptığımız seo çalışmaları sayesinde firmalar sektörlerinde internet üzerinde lider konuma gelerek yeni müşteriler kazanmakta ve işlerini internet üzerinde büyütmektedirler. Siz de kurumsal web sitelerinizin Google SEO uyumlu hale gelmesini ve arama sıralamalarında üst sıralarda yer almasını istiyorsanız bizimle iletişime geçerek uygun fiyatlarla seo çalışmalarımız hakkında bilgi alabilir ve rendevu talep edebilirsiniz.

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi
 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi