Microsoft Bing Harita

Yeni Nesil Microsoft Bing Maps Kullanıyor! Firmanız Buna Hazır Mı?

Microsoft özellikle windows10’u çıkarttığından beri tarayıcısı, play store gibi çevrimiçi mağazası ve harita uygulamaları ile dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Bilindiği üzere windows10’dan önce internet explorer bir çok kesim tarafından yavaşlığı ve kullanışsızlığı ile alay konusu olmuştu. Windows10 ile birlikte microsoft internet explorer tarayıcısından vazgeçerek tamamen yeni ve gelişmiş edge adında yeni bir tarayıcı kullanmaya başladı. Yalnıca bununla kalmayıp çevrimiçi mağaza sistemi ve harita navigasyon sistemleri gibi bir çok sistemi Google gibi birbirine entegre edecek şekilde kurmaya başladı.

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi
 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi

Tüm bu durumların sonunda windows10 kullanıcıları da microsoftun harita ve navigasyon sistemi olan bing maps gibi uygulamalarını aktif bir şekilde kullanmaya başladı. Ülkemizde de yeni bilgisayar alan kullanıcıların bu sistemi aktif bir şekilde kullanmaya başladıklarını düşünürsek her geçen gün kullanıcı sayısı artan yeni olmasa da kullanılabilir duruma getirilmiş bir sistem haline gelmiştir. Bu da firmalar için yeni bir kullanıcı kitlesi ve yeni müşteriler anlamına gelmektedir. Bing maps harita ve navigasyona kayıt olan firmalar hem bing maps üzerinde hem de edge tarayıcısı ile veya bing arama motoru ile müşterilerinin karşısına çıkabilecekler.

Furkan Reklam Ajansı olarak firmalar ile onların yeni müşterilere ulaşmaları ve rakiplerinden hep önde olmaları için danışmanlık ve reklam faaliyetleri yürütmekteyiz. Bu faaliyetlerimiz içerisinde bing maps platforumuna firmalarımızı kayıt ederek onları daha da ileri taşımaktayız. Verdiğimiz tüm hizmetleri seo optimizasyonu ile birlikte vermekte ve firmaların sürekli ilk sıralarda çıkarak rakiplerinden önde olmalarını sağlamaktayız. Microsoft bing maps hizmetimizle ilgili bilgi almak isteyen tüm firmalar bizleri arayarak randevu talep edebilir ve işlerini internet üzerinde geliştirecek bir çok platforma işletmelerinizi taşıyabiliriz.

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi