Kurumsal WordPress Web Siteleri

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi

WordPress Web Siteniz İle Sektörünüzün Lideri Olun!

WordPress Dünya’nın en çok kullanılan ve en çok tercih edilen platformlarından birisidir. WordPress içeriğindeki binlerce tema seçeneği ve üst düzey kod bilgisi olmadan yüksek kalitelerde web siteleri yapmanıza olanak sağlayan bir sistemdir. Bugün günümüzde en büyük firmaların web sitelerinin wordpress altyapısı ile yapıldığını düşünürsek wordpress alt yapısını kullanarak yapabileceğiniz web sitelerinin sınırı yok. Üstelik wordpress’in Google ile özel bir anlaşması olduğundan web sitenize attığınız bir içerik Google tarafından saniyesinde indexlenmektedir. Bunu daha anlaşılır bir şekilde açıklamak gerekirse wordpress ile yapılmayan sitelere bir bilgi girdiğinizde Google’ın o içeriği okuması o içerikle ilgili aramalarda sitenizi çıkartması bazen ayları bulabilmektedir. Tabi bu sürenin uzayıp kısalması sizin web sitenize hangi aralıklarla içerik yüklediğinizle de alakalı bir durum.

Peki Google ile yaptıkları bu anlaşma ile wordpress altyapısı kullanarak yapılan sitelerin sürekli indexlenmesi ve eklenen yeni bilgilerin anında Google tarafından okunması firmaların ne işine yarayacak? Bilindiği üzere Google arama sonuçlarını belli bir sisteme göre sıralamaktadır. Bu sıralama google üzerinde arama yapanların en faydalı içeriğe ulaşmaları için google tarafından büyük bir hassasiyetle incelenerek oluşturulmaktadır. WordPress altyapısı ile oluşturulmuş bir web siteniz varsa ve web sitenize bilgi girdiyseniz google sizin sitenizi arama sonuçlarında daha iyi bir konuma yükseltmesini sağlamaktadır. Ancak wordpress harici bir siteniz varsa google bu içeriği aylar sonra göreceği ve geçen süre boyunca rakipleriniz de sürekli birşeyler ekleyeceği için web siteniz google tarafından yükseltilmemekte veya çok geç yükseltilmekte ya da daha da kötüsü sıralamanız düşmektedir.

WordPress altyapısı ile yapılan web siteleri şu anda en iyi ve en kaliteli web siteleridir. Yani web sitesi denilince akla gelebilecek en üst noktadır. Hal böyle iken firmaların wordpress alt yapısı kullanılarak oluşturulmuş web siteleri de rakipleri ile arasında uçurumlar oluşmasına ve sektörünü domine edebilmesine imkan tanımaktadır. Firma ne kadar yeni olursa olsun ve rakipleri ne kadar köklü ve eski firma olursa olsun doğru yapılan bir wordpress web sitesi ve google seo optimizasyonu yapıldığında internet üzerindeki en büyük firma olmayı sağlamaktadır. WordPress web sitesi sahibi olmak ve sektörünüzün lideri olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve randevu talep edebilirsiniz.