Misyonumuz

Furkan Reklam Ajansı olarak en önemli misyonumuz yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile ilerlemektir. Memnun müşterilerin ajansımıza yeni müşteriler getireceğinin bilinci ile kurumsal sosyal medya reklamları ve sosyal medya hesaplarının kurulumlarını en iyi şekilde yapmakta ve her müşterimizi bize kefil olacak kadar memnun etmek için çalışmaktayız.

“Kalite her zaman kalitedir” anlayışı ile işimizi en kaliteli şekilde yapmaktayız. Kendimizi rakiplerimizle kıyaslamadan her daim kendimizle yarışmakta ve kalitenin ne olursa olsun kaybettirmeyeceği bilinciyle müşterilerimize en iyi marka, tescil ve patent hizmetlerini sunmaktayız.

Firmalara verdiğimiz tüm reklam ve tanıtım hizmetlerimizde standart fiyatlar ile çalışarak müşterilerimiz arasında herhangi bir haksızlığa izin vermemekteyiz. Google SEO uyumlu web siteleri ve Google Adwords reklamları gibi hizmetlerimizin tümünü işin başında müşterilerimize ayrıntısı ile anlatarak sonradan ekstra maliyet çıkarmamakta ve müşteri ile ilişkilerimizde şeffaflık ilkesini korumaktayız.

Bilgi ve uzmanlık bizim için en büyük değerdir. Ekibimiz işine hakim, sektörümüzle ilgili tüm yenilikleri takip eden ve bu uzmanlıklarını müşterilerimize yansıtan kişilerden oluşmaktadır.

Çalıştığımız firmaların işlerini dünyaya taşımak ve uluslararası çapta iş yapmaları için tüm bilgi ve tecrübelerimizi kullanmaktayız. Dünya’ya açılan pencerenizi oluşturarak bu pencereden tüm Dünya’ya ürün ve hizmet satmanızı sağlamaktayız.

Günlük yaşamda ve ticarette artık en önemli şey ZAMAN! Reklam ve tanıtım işlerini yaptığımız firmaların en kısa sürede yeni müşterilere ulaşarak işlerini büyütmeleri için gerekli olan her şeyi kendilerine sunmaktayız.