Foursquare Swarm Harita

Foursquare Harita Kaydınızı Yaptırın İşletmenizin İtibarı Kontrolünüzde Olsun

Foursquare, swarm uygulaması ile mevcut harita ve navigasyon sistemini adeta bir sosyal medya platformuna dönüştürdü. Swarm uygulaması sayesinde insanlar hem aradıkları yerlerle ilgili mekanları kolaylıkla bulabilmekte hem de bu mekanlara daha önce gelmiş diğer müşterilerin değerlendirmelerini ve yorumlarını okuyarak o mekanla ilgili fikir sahibi olabilmekteler. Bu sayede artık insanlar bir mekan kötü ise bunu değerlendirmelerden anlayıp o mekana gelmemeyi tercih etmektedir. Bunun tam tersi de geçerlidir. Değerlendirmelri yüksek ve yorumları gayet olumlu işletmeler swarm sayesinde bu kalitelerini bir çok insana duyurabilmekte ve müşterilerin bu mekanları tercih etmesini mümkün hale getirmektedir.

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi
 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi

Yani özetlemek gerekirse Foursquare, swarm uygulaması sayesinde hem kendi harita ve navigasyon sistemini olağanüstü şekilde geliştirmiş hem de eski tavsiye ticaretini günümüz online mecralara taşıyarak internet dünyasının “çevresi geniş, tanıdığı olan abisi” haline gelmiştir. Üstelik bu uygulama sayesinde firmalar kendileri kayıt olmasalar dahi müşterileri firma ismini kullanarak yer bildirimi yaptığında otomatik olarak firma sayfası açılmaktadır. Ancak doğal olarak bu sayfayı firmalar yönetememektedir. Bu durum firmalar için bir takım olumsuzluklara neden olmaktadır. En büyük olumsuzluklardan birisi, müşterileri yer bildirimi yaparken bazı resimler kullanmakta ve bu resimler firmaya zarar verebilecek resimler olabilmektedir. Örneğin firmanın kullandığı bir makine veya henüz satışa sunmadığı bir ürünün prototipi gibi müşterinin farkında olmayarak firmaya çok zarar verebileceği resimleri atması ihtimali doğabilmektedir.

Firmaların bu olumsuzlukları yaşamamaları için Furkan Reklam Ajansı olarak daha öncesinde yer bildirimlerinden dolayı otomatik olarak açılmış firma sayfalarını sildirmekte ve tamamen firmanın kontrol edebileceği tüm kurumsal bilgilerin içerisinde yer aldığı şekilde profesyonel bir firma sayfası kurulumunu yapmaktayız. Bu sayede firmalar müşterilerinin paylaştığı ve uygun görmedikleri resimleri kaldırabilmekte, yazılan yorumlara cevap verebilmekte ve kurumsallıklarını müşterilerine anlatabilmektedir. Foursquare firma sayfası kaydı yaptırmak ve açılmış firma sayfalarınızı sildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi