Kurumsal Tripadvisor Sayfası

Kurumsal Tripadvisor İşletme Sayfası Kurulumu

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi

Kurumsal tripadvisor sayfası genellikle seyahat ürün hizmetleri gibi birçok faaliyet gösteren bir uygulamadır. Uygulamanın amacı ise seyahat ederken gezilecek yerleri (otel, restoran, cafe, vb.) birçok yeri milyonlarca müşteriye işletmenizi tanıtabilme imkanı sağlamaktadır. İşletmenizi Tripadvisor’e ekleyerek birçok tripadvisor kullanıcısına ulaşabilirsiniz. Google’da çok bilinen seyahat sitelerinden biri olup kurumsal Tripadvisor sayfa uygulamasında özellikle işletmenizi kurumsallığa hitap ederek müşterilerinizin sizlere bakış açısını değiştirebilirsiniz. İlk durumda Kurumsal Tripadvisor sayfa yapımında işletmenizi Tripadvisor’e işletme kaydını yaparak giriş yapmaktayız.

Yapacağımız işletme kaydı işletmenizi google’da arama yapıldığı zaman Tripadvisor çıkarak milyarlarca Tripadvisor kullanıcılarına hitap ederek işletmenizin konumunu internette müşterilerinize tanıtabilmektesiniz. Tripadvisor ile birçok işletmenizin fotoğraflarını sergileyebilirsiniz. İşletmenizin türünü seçebilir ve tripavisore kayıt yaptırarak işletmenize büyük avantajlar sağlayabilirsiniz. Siz de işletmenize Kurumsal Tripadvisor sayfası yaptırabilir ve google aramalarda yerinizi alabilirsiniz.

Tripadvisor, seyahat ettiğiniz yerleri sizlere uygun fiyatlar uygun mekanlar uygun hizmetler hakkında detaylı bilgi sunmaktadır. Ekleyeceğiniz fotoğraflar işletmenizin tanıtımı için oldukça faydalı olacaktır. Müşteriye yönelik fiyatlar konusunda ve vereceğiniz hizmetlere yönelik bilgiler de müşteri memnuniyetinin artmasını ve sizlere olumlu yorum yapılmasını sağlamaktadır. Furkan Reklam Ajansı olarak kurumsal Tripadvisor işletme sayfası yapmaktayız. Bizim yapacağımız Tripadvisor sayfaları google seo uyumlu olmasından dolayı çok daha üst sıralarda çıkmasını sağlamaktadır.Tripadvisor sayfası ile sizlere kurumsallık kazandırarak ve müşteri portfoyünüzü genişleterek hizmet sunmaktayız. 

Kurumsal Tripadvisor sayfası yaparken seo tabanlı yaparak google aramalarında üst sıralara çıkmanızı sağlamaktayız. Özellikle bu açıdan Tripadvisor sayfası yaptırarak müşteri akışınızı artırıp müşterileriniz işletmelerinize Tripadvisor ile sizlere ulaşarak müşterileriniz hizmetlerinizden yararlanmaktadır.

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi