WordPress Sayfası Kurulumu

WordPress Blog Sayfası ve Sosyal Medya Paylaşım Yöneticisi Kurulumu

WordPress, dünya çapında web site oluşturma altyapısı ve blog yayınlama platformudur. WordPress ile profesyonel web siteleri oluşturabilir ya da blog sayfası açıp sosyal medyalarınızı bağlayarak sosyal medyalarınızı kolayca yönetebilirsiniz. Biz burada wordpressin blog olarak oluşturulup sosyal medyalarınızı kolay bir şekilde yönetebileceğiniz tarafını anlatacağız. WordPress ile profesyonel web siteleri oluşturmak hakkında detaylı bilgiye web siteleri hizmetimiz içerisindeki wordpress yazımızda bulabilirsiniz.

WordPress tüm dünyaca kalitesi ve avantajları kabul edilmiş en iyi blog oluşturma platformlarından birisidir. WordPress üzerinden oluşturacağınız basit bir blog sayfası ile hem google aramalarında üst sıralarda yer alabilir hem de yapacağınız sosyal medya paylaşımlarını tek bir yerden yönetebilirsiniz. Furkan Reklam Ajansı olarak sosyal medya çalışması yaptığımız firmalara wordpress blog sayfası oluşturarak tüm sosyal medyalarını buraya bağlamaktayız. Bu sayede firmalar yalnızca wordpresse giriş yapıp paylaşım yaptığında bu paylaşım bağlantısı yapılan facebook, twitter, linkedin, instagram, pinterest gibi tüm sosyal medya platformlarına otomatik olarak dağıtılmakta ve firmaları ayrı ayrı uğraştırmayarak büyük bir zaman tassarrufu sağlamaktadır.

Furkan Reklam Ajansı olarak Konya’dan tüm Türkiye’deki firmalara wordpress blog sayfası oluşturmakta ve sosyal medya bağlantılarını oluşturarak kolay bir şekilde tüm sosyal medyalarını yönetmelerini sağlamaktayız. Bu sayede firmalar tek tek tüm sosyal medya sayfalarına girerek ayrı ayrı paylaşım yapmaktan kurtulmakta ve hem zamandan hem emekten tasarruf sağlamaktadırlar. WordPress blog sayfası hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve randevu talep edebilirsiniz.