Kurumsal Facebook Sayfası

API Kodlu Kurumsal Facebook İşletme Sayfası Kurulumu

Sosyal medya artık insanların hayatlarına tamamen girmiş durumdadır. Facebook, twitter, youtube gibi sosyal platformlarda ortalama günde 5 saatimizi geçirmekteyiz. Sosyal medyalarda bu kadar vakit geçirdiğimizden firmalar da yeni pazarlama metotları ile sosyal medyalardan yeni müşteriler elde etmek için gözünü bu alana kaydırmışlardır. Örneğin facebook Google’dan sonra en çok reklam geliri elde eden şirket olmayı başardı. Bu durum Google’dan sonra firmalar en çok facebook üzerinden reklamlara çıktıkları anlamına gelmektedir.

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi
 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyalarda yalnızca reklam ile değil organik trafik denilen firmanın müşterilerine ücretsiz yollardan da ulaşabilmesini sağlamıştır. Firmaların ürün, kampanya gibi farklı tanıtımlarla müşterilerini haberdar edebilmesini sağlamıştır. Ancak bunu yapabilmek için kurumsal facebook sayfalarının kurulması ve doğru bir şekilde yönetilmesi gerekmektedir. Furkan Reklam Ajansı olarak firmalara API kodlu kurumsal facebook sayfalarının kurulumunu yapmaktayız. Kurumsal facebook sayfalarının API kodları kullanılarak yapılmasının normal sayfa oluştur denilerek oluşturulan sayfalardan çok büyük farkları vardır.

API kodları ile oluşturulan facebook sayfalarında bir paylaşım yapıldığında o paylaşım sayfayı beğenen kişilerin arkadaşlarına ve onların da arkadaşlarına görünecek şekilde dağılır. Ancak normal sayfa oluştur denilerek oluşturulan facebook sayfalarında yapılan paylaşımı yalnızca o sayfayı takip eden ve beğenen kişiler görebilir. Bu durum facebook üzerinde ücretli reklam verildiğinde de geçerlidir. API kodlu facebook sayfaları ile işletmeler çok daha fazla kişiye ulaşarak kısa bir sürede sayfalarını büyütebilmekte ve çok daha fazla müşteri elde edebilmektedirler. Siz de API kodlu kurumsal facebook sayfası yaptırmak için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve randevu talep edebilirsiniz.

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi