Whatsapp Haritalar

Whatsapp Haritalarda Firma Kaydınız Var Mı?

Whatsapp tüm dünyada milyarlarca kullanıcı sayısı ile en büyük platformlardan birisi haline gelmiştir. Whatsapp bir mesajlaşma uygulaması olarak tüm dünyada sınırları kaldırması ve nerede olursa olsun insanların hiç bir ödemeden iletişime geçebildiği bir uygulamadır. Whatsapp’tan önce insanlar sms ile birbirleriyle konuşmaktaydı. Ancak yurtdışında yaşayan kişilerle konuşmak istediğinizde devasa ücretler ödemek zorunda kalıyordunuz. İşte whatsapp bu durumu kökten değiştirdi ve insanlara hem ücretsiz hem de yalnızca internet bağlantısı ile dünyanın her yerindeki insanlarla yazılı veya görüntülü konuşma yapabildiğiniz bir uygulama olarak büyük bir ilgi gördü.

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi
 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi

Whatsapp’ın getirdiği bu özgürlük dolayısıyla dünyada hızla bilinir ve kullanılır hale geldi. Büyük bir probleme çözüm olmasından dolayı da bugünkü kullanıcı sayısına ulaştı. Artık insanlar yurtdışındaki kişilerle konuşmak için hiç bir şekilde sms veya normal konuşma yapmıyorlar. Kullanım kolaylığı ve uygulamanın insanlara sunduğu bir takım özellikleri sayesinde yurtiçinde de mesajlaşma özelliği oldukça tercih edilmektedir. Artık hiç kimse eğer akıllı telefon kullanıyorsa whatsapp dışında normal mesajlaşma yollarını tercih etmemektedir.

Ayrıca whatsapp kullanıcıları birbirlerine her türlü bilgiyi ve dosyayı rahat bir şekilde hiç bir ücret ödemeden gönderebilmektedir. Resim, video, ses dosyaları, rehberindeki kişilerin bilgilerini ve en önemlisi de konum bilgilerini birbirlerine tamamen ücretsiz ve kolay bir şekilde gönderebilmektedir. Konum gönderme imkanı özellikle firmalar için büyük bir fırsat oluşturmaktadır. İşletme konumlarını whatsapp’tan kurumsal bir şekilde müşterilerine gönderebilmekte ve müşterilerinin kolayca iş yerlerini bulmasına yardımcı olmaktadır. Ancak whatsapp’ın işletme bilgilerini aldığı foursquare üzerinde işletme kaydınız yoksa işletmenizin adıyla konumunuzu gönderememekte ve yalnızca sokak ismi ve sokağın neresinde olduğunuzu gönderebilmektesiniz. Furkan Reklam Ajansı olarak whatsapp haritalarda firmanızı firma isminiz ve kurumsal bilgilerinizle birlikte göndermenizi sağlamaktayız.

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi