Tasarım Tescili

Tasarım Tescili İle Ürünlerinizi ve Geleceğinizi Garanti Altına Alın

Tasarım Tescil | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi

Tasarım bir ürünün görünümüdür: şekli, desenleri ve renklerinin birleşimi ile elde edilen görüntü sizin tasarımınızdır. Tasarım tescili bu ürününüzün başkaları tarafından kopyalanıp kullanılmasına engel olmaktadır. Ürettiğiniz ürün eğer yalnızca size ait ve sizin ortaya koyduğunuz bir tasarım ise bu tasarımınızı tescil ettirerek tüm kullanım hakkını elinize almış olursunuz. Aksi halde tasarımınızı başkası kopyaladığında üretip satabilir ve tescilini yaptırmamışsanız herhangi bir hak iddia edemez ve bu durumu engelleyemezsiniz.

Daha da kötü bir senaryo olan tasarımınızı rakibiniz tescil ettirerek size bu ürünü kullandırmama hakkını almasıdır. Kendi yaptığınız bir ürünü kullanamamak ve üretememek dolayısıyla tüm kazançlardan mahrum kalmak gibi bir durum ortaya çıktığında tasarım tescili yaptırmadığınıza oldukça pişman olabilirsiniz. Bu gibi kötü senaryoları yaşamamak için son derece uygun fiyatlarla tasarım tescilinizi yaptırmalısınız. Böylece ürününüzü gönül rahatlığıyla üretebilir ve rakiplerinize karşı koruyarak ürününüzün sağladığı tüm maddi menfaatleri elinizde tutabilirsiniz.

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi
 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi

Furkan Marka Patent Tasarım Tescil Danışmanlık Ofisi olarak uzun yıllardan beri tasarım tescil hizmetleri vermekteyiz. Marka avukatlarımız ile tasarımlarınızı tescil ettirerek rakiplerinizin önüne geçmekteyiz. Herhangi bir kopyalama durumunda firmaya dava açarak bu üretime son vermelerini ve tazminat ödemelerini sağlayabilmekteyiz. Tasarım tescili patent başvurusundan önce de yapılabilmekte olup patent sonucu çıkana kadar ürününüzü koruma altına almanızı ve hem patent tescili hem tasarım tescili ile kat be kat sağlama almanızı sağlamaktayız. Tasarım tescili yaptırmayı düşünüyor ve işin uzmanını arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.