İnstagram Sponsorlu Reklamları

İnstagram Reklamları Nedir?

İnstagram Facebook tarafından 2012 yılında alındığından beri tüm Dünya’da büyük bir kullanıcı sayısına ulaştı. İnstagramı satın alan facebook, bu durumu öngörerek instagram reklamlarını da kendi paneline entegre ederek İnstagram’da reklam vermek isteyen firmalara büyük bir reklam alanı açmış oldu. İnstagram reklamları ile firmalar Facebook Business Manager üzerinden reklam verebilmektedir. İnstagram reklamları fotoğraf reklamı, video reklamı, hikayeler kısmındaki reklamlar ve carousel reklamları olarak verilebilmektedir.

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi
 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi

İnstgram Reklamlarının Avantajları Nelerdir?

İnstagram reklamlarının avantajları kendi kullanıcı kitlesinden gelmektedir. İnstagram kullanıcıları çoğunlukla gençler ve kadınlardan oluşmaktadır. Bilindiği üzere kadınlar ve gençler internet üzerinden ürün ve hizmet satın almaya daha meyilliler. Bu da firmaların ürün ve hizmetlerini çok daha verimli bir şekilde reklam yaparak satmalarını kolaylaştırmaktadır. Bu nedenle İnstagram reklamları müşteri kitlesine bağlı olarak bir çok firma için en etkili reklam mecrası olma özelliğine sahiptir.

İnstagram Reklamlarında Furkan Ajans Farkı Nedir?

Furkan Reklam Ajansı olarak çalıştığımız firmalara instagram reklamları konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ile profesyonel hizmet sunmaktayız. Firmanızın ürün ve hizmetlerini en doğru kişilere göstererek reklamlardan maksimum verimi en az maliyetle almanızı sağlamaktayız. Yaptığımız instagram reklamları ile müşterilerinize çok kolay bir şkilde ulaşacak ve işlerinizi arttıracaksınız. İnstagram reklamları hakkında bilgi almak için bizi telefonla arayarak randevu talep edebilirsiniz. Firmanızın geleceği için hemen sosyal medya reklamlarına başlayarak işinizi kısa bir sürede büyütebilirsiniz.

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi