Kurumsal Kimlik Danışmanlığı

Kurumsal Kimlik Danışmanlığı İle Kurumsallaşmak ve Sektörünüzde Lider Olmak Mümkün

Kurumsal Kimlik bir şirketin içeride ve dışarıda yansıttığı görüntüsüdür. İçeride çalışanları ile dışarıda müşterileri ile iletişim kurarken izlediği stratejiler ve kullandığı materyaller ile kurumsal kimliğini yansıtarak şirketin algıda oluşturmak istediği imajı yansıtması açısından son derece önemlidir. Firma kurumsal kimliği 3 ana yol ile oluşturulur. Bunlar kurumsal tasarım, kurumsal davranış ve kurumsal iletişimdir. Kurumsal tasarım tüm tasarım unsurlarını (logodan, tipografiden, renk ikliminden tasarım prensibine kadar) ve tüm alanlardaki uygulamalarını içeren, şirket araç filosundaki iş ekipmanından çevrimiçi önlemlere veya ürün paketlemesine kadar tek tip kurumsal kimliktir.

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi
 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi

Diğer ana unsurlardan biri olan kurumsal davranış, şirketiniz çalışanlara, müşterilere veya diğer paydaşlara karşı nasıl davranır sorusunun cevabını oluşturur. Kurumsal Davranış, bu hedef grupların diğer şeylerin yanı sıra şirketinizin ve çalışanlarınızın davranışlarıyla geliştiği izlenimini tanımlar. Sonuçta, bu izlenim kurumsal misyon beyanlarında ve davranış ilkelerinde yazılı olanlara dayanmalıdır. Kurumsal iletişim ise kurumsal kimliğinizin doğal olarak şirketinizin kendisini yayınladığı şeyleri de etkiler. Halkla İlişkiler çalışmalarına ek olarak, “dışarıda” olan her şeyi içerir. Reklam ve satış promosyonu çalışmaları, dijital platformlar, fuarlar ve şirketinizin tüm çevrimiçi iletişim kanallarını kapsamaktadır.

Furkan Marka Patent Tescil Danışmanlık Ofisi olarak ajansımız marka oluşturmakta ve markayı duyurarak büyütmektedir. Sektörünüzde özgün, tutarlı ve aynı zamanda farklı bir görünüm elde etmenizi sağlıyoruz. Strateji geliştirme (konumlandırma) aşamasından dönüşüm aşamasına kadar sizi analiz ederek ve hedefler belirleyerek destekliyor ve geliştiriyoruz. Sektörünüzde kurumsal kimlik danışmanlığı hizmetlerimiz ile firmanızı lider konuma yükseltmek ve işlerinizi büyütmek için sürekli çalışmakta ve yüksek danışmanlık kalitesi ile hizmet sunmaktayız.

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi