YouTube Reklamları

YouTube Reklamları Nedir?

YouTube Reklamları firmaların video reklamlarla veya videoların farklı dakikalarında çıkan banner reklamlar ile ürünlerini veya hizmetlerini müşterilerine tanıttığı bir reklam türüdür. YouTube reklamlarında genellikle video reklamlar tercih edilmekte ve firmalar bu videolar aracılığıyla kendilerini ve faaliyet alanlarını müşterilerine anlatmaktadırlar. Youtube reklamları firmalara diğer reklam türlerinden çok daha fazla ürünleri, hizmetleri ve işletmeleri hakkında bilgi sunmasına olanak tanıması özelliği sayesinde oldukça tercih edilen reklamlardandır.

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi
 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi

YouTube Reklamları Nasıl Verilir?

Google YouTube’u 2006 yılında satın aldı. Bu tarihten itibaren de YouTube’da reklam verilmeye başlandı. Google YouTube reklamlarını da kendi reklam oluşturma aracı olan Google Ads Manager’ın içerisine eklediği bir bölümle aktif hale getirdi. Bu sayede YouTube üzerinde reklam vermek isteyen firmalar Google Ads Uzmanlarına başvurarak bu mecrada reklamlarını yayınlamaya başladılar. YouTube üzerinde reklam vermek isteyen firmalar Google Ads hizmeti veren reklam ajanslarından hizmet satın alarak reklamlarını yayınlamaktadırlar.

YouTube Reklamları Yapan En İyi Reklam Ajansı

Furkan Reklam Ajansı olarak uzun yıllardan Google Ads hizmetleri sunmaktayız. Google Partner sistemi içerisinde yer alan ve Google Ads ile ilgili tüm eğitimleri ve sertifikaları tamamlamış olan Google Ads uzmanlarımız ile çalıştığımız firmalara Google reklamları başta olmak üzere bir çok sosyal medya platformu üzerinde reklam hizmeti sunmaktayız. Google Ads uzmanlarımızca oluşturulan YouTube reklamları ile markanızın bilinirliğini arttırarak ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize en etkili ve en ekonomik şekilde tanıtmaktayız. Faaliyet alanlarınız, ürün veya hizmetleriniz ve müşteri portföyünüz hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapan uzmanlarımız müşteri kitlenizi Google’a profesyonel bir şekilde tanımlayarak firmanın reklamlarını en doğru kişilere gösterilmesini sağlamakta, bu da en az maliyetle en verimli reklamları oluşturmamızı sağlamaktadır.

 | Furkan Google Seo Sem Reklam Ajansı Sosyal Medya Yönetimi