Google Ads Nedir Ne İşe Yarar

Google Ads Nedir Ne İşe Yarar

Teknoloji çağının artık ticareti çok farklı bir yere sürüklediği herkes tarafından kabul edilen bir gerçek. İnternet reklamcılığı ile ticaret artık yeniden şekilleniyor. İnternet reklamcılığının öncülerinden olan Google ads eski adıyla Google adwords, sizlere internette hemen hemen her yeri reklamlarınızı gösterebileceğiniz bir platform olarak hizmet vermektedir. Ticarette genellikle Google ads tercih edilmektedir. Çünkü ulaşmak istediğiniz müşterilerinize veya çıtayı yükselterek yurt dışındaki piyasaya girerek oradaki müşterilere ulaşmak istiyorsanız Google ads bunun için yeni çağın vazgeçilmez nimetlerindendir. Bununla beraber Google ads yenilerek güncel paneller olmak üzere birçok yeni hizmetini firmaların kullanımına sunmuştur.

Ne işe yarar

Google ads ile internet üzerinden arama kanallarını kullanarak farklı türde reklamlar oluşturmanızı ve istediğiniz müşteri kitlesine bu reklamlarınızı göstermenizi sağlamaktadır. Artık ticaret dijital pazarlamanın hakimiyetine girmiş olup rekabeti bir üst seviyeye artırmakta ve Google ads reklamlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Google ads dünyanın en çok tercih edilen ve kullanılan Google arama motoruna ait olan reklam oluşturma ve yayınlama platformudur. Eğer Google ads reklamları verme kararı aldıysanız Google ads danışmanlığı veren ajanslarla çalışmanızı tavsiye ederiz. Yıllardır Google ads reklamları olmak üzere seo tabanlı web siteleri yaparak müşterilerimizin beklentilerini fazlasıyla karşılamaktayız. Özellikle Google ads kurulumu ve optimizasyonu hizmetlerini yapmakta olup Türkiye’de sayılı Google ads reklam ajanslarından birisiyiz. Uzman ve profesyonel ekimizle özverili ve yaratıcı fikirlerle müşterilerimizin tüm problemlerine çözüm getirmekte ve müşterilerini arttırarak işlerini büyütmekteyiz.

Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçebilirsiniz